Belka
Środa, 24 Kwietnia 2024   imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Konkurs MZK Koszalin: Skasuj bilet!

Data publikacji: 2014-08-21, Data modyfikacji: 2014-08-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Tagi:  mzk koszalin skasuj bilet koszalin Krótkie streszczenie artykułu:  Lubicie jeździć autobusami? Chcecie zachęcić do tego innych? To coś dla was. Miejski Zakład Komunikacji w Koszalinie przygotował konkurs na hasło promujące kasowanie biletów w komunikacji miejskiej. Do wygrania liczne nagrody, w tym – uwaga! – roczny karnet na przejazdy o wartości 1200 zł. Kategoria:  Teraz Koszalin Konkurs Treść:  – Konkurs ma być pewnego rodzaju uhonorowaniem tych, którzy bilety miesięczne kupują i jeżdżą z nami od lat. Jednocześnie ma zachęcić do korzystania z autobusów tych, którzy do tej pory robili to tylko sporadycznie – mówi Andrzej Bacławski, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji sp. z o. o w Koszalinie. – Inna sprawa, że dla nas problem jazdy na gapę jest dość duży. Tylko w zeszłym roku takich osób było w Koszalinie 400 tysięcy, co, licząc tylko bilety ulgowe, przyniosło 600 tysięcy złotych strat. Chcemy też zwrócić uwagę mieszkańców na nowe bilety czasowe, które będą niedługo przedmiotem debaty Rady Miejskiej.By wziąć udział w konkursie, trzeba się nieco przygotować. Musicie wymyślić chwytliwe, ciekawe hasło, które będzie promować kasowanie biletów w autobusach MZK w Koszalinie. Do zgłoszenia trzeba dołączyć kopię (ksero, skan, zdjęcie) waszego biletu miesięcznego lub 5 skasowanych biletów jednorazowych, wypełniony kupon zgłoszeniowy zawierający: imię, nazwisko, miejscowość, adres oraz numer kontaktowy. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mejlową pod adresem: [email protected] oraz w siedzibie redakcji przy ul. Mickiewicza 24 (pokój nr 7).W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie lub niepełnoletnie, ale za zgodą rodziców. Pełny regulamin konkursu dostępny jest w naszej redakcji, na naszym portalu mmkoszalin.eu oraz w siedzibie Miejskiego Zakładu Komunikacji sp. z o.o. przy ul. Gnieźnieńskiej 9, który jest organizatorem konkursu. Tygodnik „Teraz Koszalin" oraz portal mmkoszalin.eu są patronami medialnymi.Zakończenie konkursu przewidujemy na 18 września. 22 września w siedzibie MZK odbędzie się uroczyste wręczenie nagród, a laureatów konkursu przedstawimy na łamach "Teraz Koszalin" i na portalu mmkoszalin.eu 25 września.Zapraszamy.                 Opcje dodatkowe Artykuł sponsorowany:  Standardowy artykuł Show on front page:  Nie pokazuj artykułu na stronie głównej Display in:  Otwórz w tej samej karcie Dołącz zdjęcia Zdjęcia: 

Pełna treść wiadomości na: 272623 at http://www.mmkoszalin.eu
mmkoszalin.eu, Źródło artykułu: mmkoszalin.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat koszaliński - powiat w północno - wschodniej części  województwa zachodniopomorskiego z siedzibą w Koszalinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Koszalin, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów i Świeszyno zajmując powierzchnię 1669 km kw.

    Atrakcje przyrodnicze stanowią przede wszystkim piaszczyste plaże Bałtyku, a ponadto rzeki (Czerwona, Strzeżenica) oraz liczne rezerwaty przyrody (Rezerwat Jezioro Piekiełko, Rezerwat Jodły Karnieszewickie, Rezerwat Wierzchomińskie Bagno, Rezerwat Sieciemińskie Rosiczki, Rezerwat Jezioro Lubiatowskie, Rezerwat Parnowo, Rezerwat na Rzece Grabowej, Rezerwat Warnie Bagno, Rezerwat Łazy, Rezerwat Buczyna, Rezerwat Jezioro Szare i Rezerwat Wieleń). Do atrakcji turystycznych zaliczają się: wioski tematyczne (Wioska Zdrowego Życia w Dąbrowie, Wioska Końca Świta w Iwięcinie oraz Wioska Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim), piesze i rowerowe szlaki turystyczne, szlaki kajakowe oraz szlaki konne. Na terenie powiatu występują również liczne zabytki architektoczniczne - kościoły oraz zespoły pałacowe i dworki np.: w Parsowie z XVII wieku, w Nosowie z XIX wieku czy w Strzekęcinie z przełomu XIX i XX wieku.    .

    Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce.

    Przez powiat przebiega trzy drogi krajowe nr: 6, 11 i 25.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola