Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

AKTUALIZACJA STRATEGII ZIT KKBOF 2018 - konsultacje społeczne

Data publikacji: 2018-08-22, Data modyfikacji: 2018-08-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Instytucja Pośrednicząca Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych  - Gmina Miasto Koszalin zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych aktualizacji Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (ZIT KKBOF) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego (RPO WZ) 2014-2020.Strategia ZIT KKBOF jest podstawowym dokumentem określającym zidentyfikowane potencjały gospodarcze, społeczne i transportowe, istotne dla rozwoju obszaru. Celem niniejszych konsultacji jest zebranie opinii i uwag na temat dokumentu oraz zadań zaplanowanych do realizacji w ramach RPO WZ 2014-2020. Zebrane informacje zostaną rozpatrzone w toku prac nad dokumentem, a zaktualizowana Strategia ZIT KKBOF zostanie przedłożona do ustawowego zaopiniowania przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Instytucję Zarządzającą RPO WZ 2014-2020.  Konsultacje przedmiotowego dokumentu trwać będą do 27 sierpnia 2018 r. Państwa uwagi na temat Strategii ZIT KKBOF prosimy przesyłać na załączonym formularzu na adres e-mail:  aleksandra.kosowicz@um.koszalin.pl W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących założeń Strategii ZIT KKBOF prosimy kontaktować się z Biurem ZIT za pośrednictwem poczty elektronicznej zit.kkbof@um.koszalin.pl  lub nr telefonu 94 3483912. Załącznik: strategia_zit_2018_aktualizacja.docxaktualizacja_2018_-_lista_projektow_w_mln_zalacznik_1.docx1a-formularz_zglaszania_uwag.docx

Pełna treść wiadomości na: 5216 at koszalin.pl
koszalin.pl, Źródło artykułu: koszalin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat koszaliński - powiat w północno - wschodniej części  województwa zachodniopomorskiego z siedzibą w Koszalinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Koszalin, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów i Świeszyno zajmując powierzchnię 1669 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią przede wszystkim piaszczyste plaże Bałtyku, a ponadto rzeki (Czerwona, Strzeżenica) oraz liczne rezerwaty przyrody (Rezerwat Jezioro Piekiełko, Rezerwat Jodły Karnieszewickie, Rezerwat Wierzchomińskie Bagno, Rezerwat Sieciemińskie Rosiczki, Rezerwat Jezioro Lubiatowskie, Rezerwat Parnowo, Rezerwat na Rzece Grabowej, Rezerwat Warnie Bagno, Rezerwat Łazy, Rezerwat Buczyna, Rezerwat Jezioro Szare i Rezerwat Wieleń). Do atrakcji turystycznych zaliczają się: wioski tematyczne (Wioska Zdrowego Życia w Dąbrowie, Wioska Końca Świta w Iwięcinie oraz Wioska Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim), piesze i rowerowe szlaki turystyczne, szlaki kajakowe oraz szlaki konne. Na terenie powiatu występują również liczne zabytki architektoczniczne - kościoły oraz zespoły pałacowe i dworki np.: w Parsowie z XVII wieku, w Nosowie z XIX wieku czy w Strzekęcinie z przełomu XIX i XX wieku.    .

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce.

  Przez powiat przebiega trzy drogi krajowe nr: 6, 11 i 25.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola