Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

Data publikacji: 2018-08-24, Data modyfikacji: 2018-08-26
A A AWydrukDrukuj  
 
ZAWIADOMIENIE O ZWOŁANIU SESJI NADZWYCZANEJRADY MIEJSKIEJ W KOSZALINIEDziałając na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym ( Dz.U. z 2018 r. poz. 994 z późn. zm.) na wniosek Prezydenta Miasta  Koszalina Pana Piotra Jedlińskiego z dnia 24 sierpnia 2018 r. zwołuję  XLVII sesję Rady Miejskiej  w Koszalinie w dniu  30 sierpnia 2018 r.  o godz. 16:00.  Obrady odbędą się w sali konferencyjnej nr 300 Urzędu Miejskiego w Koszalinie. PORZĄDEK OBRADOtwarcie sesji i stwierdzenie quorum.Podjęcie uchwał:1.   w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania, ustalenia ich numerów, granic  oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia wyborów do Rady Miejskiej w Koszalinie, Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego oraz wyborów Prezydenta Miasta Koszalina:     - opinia Komisji Porządku Prawnego i Publicznego2. w sprawie zmiany uchwały w sprawie ustanowienia nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej:     - opinia Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki        3. w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Miasta Koszalina na 2018 r.:            - opinia Komisji Budżetu i Finansów        4. w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Koszalina na lata 2018-2033:          - opinia Komisji Budżetu i Finansów        5.  Statut Miasta Koszalina:       - opinia doraźnej Komisji Statutowej          6. w sprawie zmiany uchwały przyjmującej plan pracy i tematykę posiedzeń Rady Miejskiej oraz terminarz posiedzeń Rady i Komisji na 2018 rok:              - opinia Komisji Porządku Prawnego i Publicznego        7. zmieniającej uchwałę w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Koszalinie na 2018 rok:      - opinia Komisji Porządku Prawnego i Publicznego   3. Zamknięcie  sesji.                                                                                                                                                                                                                           Krystyna Kościńska

Pełna treść wiadomości na: 5220 at koszalin.pl
koszalin.pl, Źródło artykułu: koszalin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat koszaliński - powiat w północno - wschodniej części  województwa zachodniopomorskiego z siedzibą w Koszalinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Koszalin, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów i Świeszyno zajmując powierzchnię 1669 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią przede wszystkim piaszczyste plaże Bałtyku, a ponadto rzeki (Czerwona, Strzeżenica) oraz liczne rezerwaty przyrody (Rezerwat Jezioro Piekiełko, Rezerwat Jodły Karnieszewickie, Rezerwat Wierzchomińskie Bagno, Rezerwat Sieciemińskie Rosiczki, Rezerwat Jezioro Lubiatowskie, Rezerwat Parnowo, Rezerwat na Rzece Grabowej, Rezerwat Warnie Bagno, Rezerwat Łazy, Rezerwat Buczyna, Rezerwat Jezioro Szare i Rezerwat Wieleń). Do atrakcji turystycznych zaliczają się: wioski tematyczne (Wioska Zdrowego Życia w Dąbrowie, Wioska Końca Świta w Iwięcinie oraz Wioska Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim), piesze i rowerowe szlaki turystyczne, szlaki kajakowe oraz szlaki konne. Na terenie powiatu występują również liczne zabytki architektoczniczne - kościoły oraz zespoły pałacowe i dworki np.: w Parsowie z XVII wieku, w Nosowie z XIX wieku czy w Strzekęcinie z przełomu XIX i XX wieku.    .

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce.

  Przez powiat przebiega trzy drogi krajowe nr: 6, 11 i 25.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola