Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Photo day w akwaparku

Data publikacji: 2014-10-25, Data modyfikacji: 2014-10-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Tagi:  koszalin Photo day w akwaparku Krótkie streszczenie artykułu:  Jak można się było spodziewać, z naszego zaproszenia na największy w mieście plac budowy - do akwaparku, skorzystała liczna grupa koszalinian. Kategoria:  Teraz Koszalin Photo Day Treść:  Oprócz naszych stałych photo day'owiczów, na spotkanie przyszło również wielu tych, którzy po prostu chcieli zobaczyć, jak to wszystko wygląda, a także silna grupa studentów Politechniki Koszalińskiej. Zwiedzający zadawali mnóstwo pytań, często szczegółowych, na które cierpliwie i merytorycznie odpowiadali zarówno budowlańcy z firmy Warbud (generalny wykonawca inwestycji), jak i pracownicy Zarządu Obiektów Sportowych.Wszystkie zdjęcia, wykonane podczas imprezy, możecie zobaczyć w fotogaleriach na portalu mmkoszalin.eu - warto tam zerknąć, ponieważ budowa robi naprawdę imponujące wrażenie.Ponieważ photo day jest konkursem, spośród nadesłanych fotografii musieliśmy wybrać jedną, naszym zdaniem najciekawszą. Jak zwykle - wybór był bardzo trudy, ale też i zadanie, które przed wami postawiliśmy do łatwych nie należało. - Większość fotografów skupiło się na dachu i basenowych nieckach - mówi Radek Koleśnik, nasz redakcyjny fotoreporter. - Uwiecznienie jednego i drugiego w sposób ciekawy i pokazujący rozmach całej inwestycji, było bardzo trudne.W końcu Radek zdecydował, iż autorką najciekawszego zdjęcia jest Anna Klinkosz. - Pani Annie udało się świetnie zachować proporcje zdjęcia, kadr dzieli się dokładnie na pół - uzasadnia swój wybór fotoreporter. No i jeszcze jedno: autorka zdołała pokazać, jak duża jest ta budowa.Laureatka konkursu w nagrodę otrzymuje rodzinny, półroczny karnet bezpłatnych wejść na basen o wartości 390 zł. Opcje dodatkowe Artykuł sponsorowany:  Standardowy artykuł Show on front page:  Nie pokazuj artykułu na stronie głównej Display in:  Otwórz w tej samej karcie Dołącz zdjęcia Zdjęcia: 

Pełna treść wiadomości na: 279247 at http://www.mmkoszalin.eu
mmkoszalin.eu, Źródło artykułu: mmkoszalin.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat koszaliński - powiat w północno - wschodniej części  województwa zachodniopomorskiego z siedzibą w Koszalinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Koszalin, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów i Świeszyno zajmując powierzchnię 1669 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią przede wszystkim piaszczyste plaże Bałtyku, a ponadto rzeki (Czerwona, Strzeżenica) oraz liczne rezerwaty przyrody (Rezerwat Jezioro Piekiełko, Rezerwat Jodły Karnieszewickie, Rezerwat Wierzchomińskie Bagno, Rezerwat Sieciemińskie Rosiczki, Rezerwat Jezioro Lubiatowskie, Rezerwat Parnowo, Rezerwat na Rzece Grabowej, Rezerwat Warnie Bagno, Rezerwat Łazy, Rezerwat Buczyna, Rezerwat Jezioro Szare i Rezerwat Wieleń). Do atrakcji turystycznych zaliczają się: wioski tematyczne (Wioska Zdrowego Życia w Dąbrowie, Wioska Końca Świta w Iwięcinie oraz Wioska Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim), piesze i rowerowe szlaki turystyczne, szlaki kajakowe oraz szlaki konne. Na terenie powiatu występują również liczne zabytki architektoczniczne - kościoły oraz zespoły pałacowe i dworki np.: w Parsowie z XVII wieku, w Nosowie z XIX wieku czy w Strzekęcinie z przełomu XIX i XX wieku.    .

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce.

  Przez powiat przebiega trzy drogi krajowe nr: 6, 11 i 25.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola