Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Straż Miejska w Koszalinie do likwidacji?

Data publikacji: 2014-10-17, Data modyfikacji: 2014-10-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Tagi:  SLD Adam Ostaszewski straż miejska Krótkie streszczenie artykułu:  17 października w siedzibie SLD kandydat tej partii na prezydenta miasta Adam Ostaszewski oraz przewodniczący Federacji Młodych Socjaldemokratów i kandydat na radnego Piotr Sikorski poinformowali o swojej nowej inicjatywie. Kategoria:  Wiadomości Treść:  Działacze lewicy już od najbliższej niedzieli rozpoczną zbieranie podpisów pod petycją o organizację referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej w naszym mieście. Chcą w ten sposób, aby Koszalin dołączył do debaty na temat przyszłości tej formacji przetaczającej się właśnie przez Polskę. Pierwsi mieszkańcy będą mogli złożyć podpisy już w ten weekend na koszalińskiej giełdzie w czerwonym namiocie SLD. Dodatkowo, Piotr Sikorski zachęcił wszystkich, którzy chcieliby pomóc w zbiórce podpisów o możliwości odebrania kart w siedzibie partii lub pobrania ze strony internetowej Sojuszu. Poniżej tekst petycji: W imieniu mieszkańców Koszalina zwracamy się do władz miasta z prośbą o przeprowadzenie referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej w Koszalinie.Uważamy, iż w związku toczącą się w całej Polsce dyskusją na temat przyszłości tej formacji, także mieszkańcy Koszalina powinni mieć możliwość wyrażenia swojej opinii. Przychylenie się do naszej prośby pozwoli także na rozpoczęcie merytorycznej debaty publicznej, w której mieszkańcy zostaną rzetelnie poinformowani o wadach i zaletach funkcjonowania Straży Miejskiej w Koszalinie.Proponujemy, aby referendum zostało połączone z przyszłorocznymi wyborami prezydenckimi lub parlamentarnymi. Pozwoli to na zmniejszenie kosztów związanych z jego organizacją, jak również terminy przyszłorocznych wyborów (odpowiednio maj i październik) umożliwią przeprowadzenie dogłębnej analizy funkcjonowania tej formacji.Chcemy, aby referendum składało się z jednego pytania:„Czy jesteś za likwidacją Straży Miejskiej w Koszalinie?"Z odpowiedziami:TakNieLiczymy, iż władze naszego miasta przychylą się pozytywnie do naszej prośby i w imię idei samorządności pozwolą mieszkańcom Koszalina na samodzielne podjęcie decyzji w tej sprawie. http://www.sldkoszalin.pl/ https://facebook.com/sldkoszalin https://facebook.com/adamostaszewski  Opcje dodatkowe Artykuł sponsorowany:  Standardowy artykuł Show on front page:  Pokazuj artykuł sponsorowany na stronie głównej Display in:  Otwórz w tej samej karcie Dołącz wideo Adres wideo na YouTube:  Dołącz zdjęcia Zdjęcia: 

Pełna treść wiadomości na: 278579 at http://www.mmkoszalin.eu
mmkoszalin.eu, Źródło artykułu: mmkoszalin.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat koszaliński - powiat w północno - wschodniej części  województwa zachodniopomorskiego z siedzibą w Koszalinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Koszalin, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów i Świeszyno zajmując powierzchnię 1669 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią przede wszystkim piaszczyste plaże Bałtyku, a ponadto rzeki (Czerwona, Strzeżenica) oraz liczne rezerwaty przyrody (Rezerwat Jezioro Piekiełko, Rezerwat Jodły Karnieszewickie, Rezerwat Wierzchomińskie Bagno, Rezerwat Sieciemińskie Rosiczki, Rezerwat Jezioro Lubiatowskie, Rezerwat Parnowo, Rezerwat na Rzece Grabowej, Rezerwat Warnie Bagno, Rezerwat Łazy, Rezerwat Buczyna, Rezerwat Jezioro Szare i Rezerwat Wieleń). Do atrakcji turystycznych zaliczają się: wioski tematyczne (Wioska Zdrowego Życia w Dąbrowie, Wioska Końca Świta w Iwięcinie oraz Wioska Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim), piesze i rowerowe szlaki turystyczne, szlaki kajakowe oraz szlaki konne. Na terenie powiatu występują również liczne zabytki architektoczniczne - kościoły oraz zespoły pałacowe i dworki np.: w Parsowie z XVII wieku, w Nosowie z XIX wieku czy w Strzekęcinie z przełomu XIX i XX wieku.    .

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce.

  Przez powiat przebiega trzy drogi krajowe nr: 6, 11 i 25.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola