Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uśmiechy i łzy radości w Koszalinie

Data publikacji: 2014-10-07, Data modyfikacji: 2014-10-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Tagi:  Koszalin/ mieszkania/ ZBM Krótkie streszczenie artykułu:  Łzy radości i uśmiechy - tak reagowali lokatorzy, którzy wkrótce zamieszkają w wyremontowanym budynku przy ulicy Heleny Modrzejewskiej 29 w Koszalinie. Kategoria:  Wiadomości Treść:  Dzisiaj przyszli mieszkańcy mogli zobaczyć lokale, w których wkrótce zamieszkają. Przed nimi jeszcze pewne formalności, zanim otrzymają oficjalnie klucze, ale to, co zobaczyli, zaskoczyło wszystkich przybyłych.Po podziale na grupy, pracownicy ZBM rozpoczęli oprowadzanie lokatorów po przydzielonych lokalach.Małżeństwo, które spotkałem w jednym z oglądanych lokali, przeprowadza się tu z ulicy Połczyńskiej. Pani Czesława z mężem są bardzo zadowoleni, mieszkanie jest słoneczne i jeszcze pachnie farbą - przeprowadzają się tutaj, zostawiając mniejszy lokal. - Jak tylko otrzymamy klucze, to ruszamy z przeprowadzką. Dzieci, które już nie mieszkają z nami, obiecały pomoc w przenosinach - nie kryją radości. Następna lokatorka, która mieszka jeszcze na ulicy Pileckiego, też jest bardzo zadowolona i jak najszybciej chce podpisać umowę najmu na nowy lokal. Chwali współpracę z administracją. - To już nie ta sama administracja, co kilka lat temu, kiedy traktowano nas po macoszemu - mówi.Zadowolenia nie kryje też czteroosobowa rodzina gnieżdżąca się w jednym pokoju - nareszcie zamieszkają w większym lokum.Mieszkania podłączone są do miejskiej sieci ciepłowniczej.  Opcje dodatkowe Artykuł sponsorowany:  Standardowy artykuł Show on front page:  Pokazuj artykuł sponsorowany na stronie głównej Display in:  Otwórz w tej samej karcie Dołącz zdjęcia Zdjęcia: 

Pełna treść wiadomości na: 277499 at http://www.mmkoszalin.eu
mmkoszalin.eu, Źródło artykułu: mmkoszalin.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat koszaliński - powiat w północno - wschodniej części  województwa zachodniopomorskiego z siedzibą w Koszalinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Koszalin, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów i Świeszyno zajmując powierzchnię 1669 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią przede wszystkim piaszczyste plaże Bałtyku, a ponadto rzeki (Czerwona, Strzeżenica) oraz liczne rezerwaty przyrody (Rezerwat Jezioro Piekiełko, Rezerwat Jodły Karnieszewickie, Rezerwat Wierzchomińskie Bagno, Rezerwat Sieciemińskie Rosiczki, Rezerwat Jezioro Lubiatowskie, Rezerwat Parnowo, Rezerwat na Rzece Grabowej, Rezerwat Warnie Bagno, Rezerwat Łazy, Rezerwat Buczyna, Rezerwat Jezioro Szare i Rezerwat Wieleń). Do atrakcji turystycznych zaliczają się: wioski tematyczne (Wioska Zdrowego Życia w Dąbrowie, Wioska Końca Świta w Iwięcinie oraz Wioska Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim), piesze i rowerowe szlaki turystyczne, szlaki kajakowe oraz szlaki konne. Na terenie powiatu występują również liczne zabytki architektoczniczne - kościoły oraz zespoły pałacowe i dworki np.: w Parsowie z XVII wieku, w Nosowie z XIX wieku czy w Strzekęcinie z przełomu XIX i XX wieku.    .

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce.

  Przez powiat przebiega trzy drogi krajowe nr: 6, 11 i 25.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola