Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
Belka
Piątek, 25 Lipca 2025   imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Grać jak Neymar! – startuje w Koszalinie Brazylijska Szkółka Piłkarska – Brazilian Soccer Schools (BSS).

Data publikacji: 2013-08-29, Data modyfikacji: 2013-09-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Tagi:  neymar piłka Piłka nożna szkółka zabawa trening zajęcia dla dzieci czas wolny sport hobby trener szkoła Krótkie streszczenie artykułu:  Brazilian Soccer Schools – Brazylijskie Szkoły Piłkarskie to największa na świecie sieć szkół piłkarskich. Kategoria:  Wiadomości Teraz Koszalin Przedszkolaki Sport Kultura Treść:  Program inspirowany jest Futebol de Salao, czyli brazylijską grą w piłkę nożną na sali. To właśnie od Futebol de Salao swoje kariery zaczynały największe gwiazdy brazylijskiej piłki: Pele, Carlos Alberto, Socrates, Ronaldo, Roberto Carlos, Ronaldihno, Adriano, Robinho.  W Brazylijskich Szkołach Piłkarskich skupiamy się przede wszystkim na rozwoju techniki piłkarskiej. Filozofia treningów BSS opiera się na rozwoju zawodników pod kątem swobodnego posługiwania się piłką oraz aspektów fizycznych piłkarza, które pozwolą na wyróżnianie się w przyszłości w prawdziwej grze. Podczas treningów rozwija się 147 umiejętności piłkarskich podzielonych na siedem obszarów głównych: drybling, zwody, żonglerka, podania, zwroty/zmiany kierunku, podbicia piłki, balansowanie i utrzymywanie piłki. W Brazilian Soccer Schools stawia się przede wszystkim na szybkość podejmowania decyzji i umiejętność panowania nad piłką. Dzieci uczą się głównie dryblingu, zwodów i żonglerki, dzięki czemu w przyszłości mogą osiągnąć przewagę nad swoimi przeciwnikami. Brazylijskie Szkoły Piłkarskie to nie tylko piłka nożna i rozwój dzieci, ale również zabawa i prezentacja unikalnego stylu gry. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Sesje treningowe w BSS są dostosowane do wieku zawodnika. W Koszalinie w Zespole Szkół nr 11 (Szkoła Podstawowa nr 3) przy ul. Jabłoniowej utworzone zostały grupy wiekowe 5-6 latków (w poniedziałki i środy o godz. 17) oraz grupy wiekowe 7-8 latków (w poniedziałki i środy o godz. 18). Już teraz można zapisać się na darmowy trening pokazowy pod numerem tel. 512870291 lub e-mailem: koszalin@grajznami.pl Szczegóły dotyczące szkółki można znaleźć na stronie www.grajznami.pl  Opcje dodatkowe Artykuł sponsorowany:  Standardowy artykuł Show on front page:  Pokazuj artykuł sponsorowany na stronie głównej Display in:  Otwórz w tej samej karcie Dołącz zdjęcia Zdjęcia: 

Pełna treść wiadomości na: 230380 at http://www.mmkoszalin.eu
mmkoszalin.eu, Źródło artykułu: mmkoszalin.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat koszaliński - powiat w północno - wschodniej części  województwa zachodniopomorskiego z siedzibą w Koszalinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Koszalin, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów i Świeszyno zajmując powierzchnię 1669 km kw.

    Atrakcje przyrodnicze stanowią przede wszystkim piaszczyste plaże Bałtyku, a ponadto rzeki (Czerwona, Strzeżenica) oraz liczne rezerwaty przyrody (Rezerwat Jezioro Piekiełko, Rezerwat Jodły Karnieszewickie, Rezerwat Wierzchomińskie Bagno, Rezerwat Sieciemińskie Rosiczki, Rezerwat Jezioro Lubiatowskie, Rezerwat Parnowo, Rezerwat na Rzece Grabowej, Rezerwat Warnie Bagno, Rezerwat Łazy, Rezerwat Buczyna, Rezerwat Jezioro Szare i Rezerwat Wieleń). Do atrakcji turystycznych zaliczają się: wioski tematyczne (Wioska Zdrowego Życia w Dąbrowie, Wioska Końca Świta w Iwięcinie oraz Wioska Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim), piesze i rowerowe szlaki turystyczne, szlaki kajakowe oraz szlaki konne. Na terenie powiatu występują również liczne zabytki architektoczniczne - kościoły oraz zespoły pałacowe i dworki np.: w Parsowie z XVII wieku, w Nosowie z XIX wieku czy w Strzekęcinie z przełomu XIX i XX wieku.    .

    Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce.

    Przez powiat przebiega trzy drogi krajowe nr: 6, 11 i 25.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola