Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Od 6 września 2017 r. na I piętrze Galerii Ratusz prezentowana jest wystawa pt. "Jestem Fotografem IV"

Data publikacji: 2018-12-13, Data modyfikacji: 2018-12-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Od 6 września 2017 r. na I piętrze Galerii Ratusz prezentowana jest wystawa pt. "Jestem Fotografem IV", która przedstawia prace kolejnej grupy absolwentów kwalifikacyjnego kursu zawodowego FOTOGRAF w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. St. Staszica w Koszalinie. Każda z prac reprezentuje inny sposób uwieczniania chwili, posługuje się innym światłem, innym spojrzeniem na człowieka i otaczającą go przyrodę. W każdej z tych prac można dostrzec pasję młodego fotografa, który posługując się aparatem maluje swój niepowtarzalny obraz świata. W oszlifowaniu talentów pomagały zajęcia, które miały charakter praktycznych warsztatów. To dzięki profesjonalnej kadrze, która rozbudziła w słuchaczach chęć poszukiwania nowych obrazów i emocji młodzi adepci mogli poszerzyć wiedzę z zakresu fotografii oraz teorię przeobrazić w praktykę. Rozwijając umiejętności korzystali z profesjonalnych pracowni, studia fotograficznego oraz przepięknych okolic Koszalina. Wystawa „jestem fotografem IV” jest czwartą wystawą organizowaną przez Centrum Kształcenia Ustawicznego im. St. Staszica Koszalinie, pierwszą w Galerii Ratusz. Stanowi zbiór prac piętnastu absolwentów Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego w zawodzie fotograf prowadzonego w CKU. Poniżej krótka fotorelacja z wystawy dzięki uprzejmości Marcin Chyła.

Pełna treść wiadomości na: 5582 at koszalin.pl
koszalin.pl, Źródło artykułu: koszalin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat koszaliński - powiat w północno - wschodniej części  województwa zachodniopomorskiego z siedzibą w Koszalinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Koszalin, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów i Świeszyno zajmując powierzchnię 1669 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią przede wszystkim piaszczyste plaże Bałtyku, a ponadto rzeki (Czerwona, Strzeżenica) oraz liczne rezerwaty przyrody (Rezerwat Jezioro Piekiełko, Rezerwat Jodły Karnieszewickie, Rezerwat Wierzchomińskie Bagno, Rezerwat Sieciemińskie Rosiczki, Rezerwat Jezioro Lubiatowskie, Rezerwat Parnowo, Rezerwat na Rzece Grabowej, Rezerwat Warnie Bagno, Rezerwat Łazy, Rezerwat Buczyna, Rezerwat Jezioro Szare i Rezerwat Wieleń). Do atrakcji turystycznych zaliczają się: wioski tematyczne (Wioska Zdrowego Życia w Dąbrowie, Wioska Końca Świta w Iwięcinie oraz Wioska Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim), piesze i rowerowe szlaki turystyczne, szlaki kajakowe oraz szlaki konne. Na terenie powiatu występują również liczne zabytki architektoczniczne - kościoły oraz zespoły pałacowe i dworki np.: w Parsowie z XVII wieku, w Nosowie z XIX wieku czy w Strzekęcinie z przełomu XIX i XX wieku.    .

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce.

  Przez powiat przebiega trzy drogi krajowe nr: 6, 11 i 25.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola