Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uroczystości pogrzebowe uczennic SP 18

Data publikacji: 2019-01-09, Data modyfikacji: 2019-01-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Uroczystości pogrzebowe w kościele pw. św. Kazimierza Uroczystości rozpoczynają się o godz. 11.00. Zgodnie z wolą rodzin, do świątyni wejdą – za okazaniem specjalnych zaproszeń – wyłącznie najbliższe osoby. Msza będzie transmitowana na telebimie znajdującym się przed kościołem. Po zakończeniu uroczystości pogrzebowej w świątyni, rodziny udadzą się autokarami na cmentarz. Miasto zapewnia bezpłatny transport komunikacją miejską na cmentarz, a po zakończeniu uroczystości pogrzebowych - powrót w okolice kościoła pw. św. Kazimierza. Uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Komunalnym Uroczystości rozpoczynają się po dotarciu na miejsce rodzin i utworzeniu konduktu żałobnego o godz. 14.00. Kondukt dotrze na cmentarz wejściem E, od ul. Kamieniarskiej. Trumny i urny nie będą wystawione w cmentarnej kaplicy. Na początku konduktu znajdują się krzyże, za którymi ustawiają się uczestnicy pogrzebu. Na końcu konduktu znajdować się będą karawany, za którymi przemieszczać się będą najbliżsi. Do dyspozycji osób niepełnosprawnych jest przeznaczony parking przy ul. Gnieźnieńskiej, vis-à-vis głównego wejścia na cmentarz. Zmiany w organizacji ruchu związane z pogrzebem uczennic Szkoły Podstawowej nr 18 Czwartek, 10 stycznia 2019 roku     Od godz. 6.00 do czasu zakończenia uroczystości pogrzebowych (około godz. 16.00) na całej długości zamknięta będzie ul. Kamieniarska (od ul. Gnieźnieńskiej po ul. Połczyńską) wraz z parkingiem na  wysokości Centrum Ogrodniczego (pętla autobusowa). Dodatkowo w ulicy Paderewskiego, przy skrzyżowaniu z ul. Gnieźnieńską, wyłączony z ruchu będzie pas kierujący pojazdy na wprost.   Od godz. 10.00 do godz. 13.30 wyłączone z ruchu będą ulice: - Bukowa, na odcinku między ulicami Prostą a skrzyżowaniem z ul. Pomorską, - Pomorska, na odcinku od skrzyżowania z ul. Bukową do ul. Sudeckiej, - Wspólna, na odcinku od ul. Bukowej do Śmiałej, - ks. Popiełuszki,  na odcinku między ul. Bukową a Prostą, - Prosta, na odcinku między ulicami ks. Popiełuszki i Prostą, - Staszica, na odcinku między ul. Bukową a Lelewela.   utrudnenia w ruchu   Utrudnienia w ruchu komunikacji miejskiej 10.01.2019 r.: - w godzinach 11:00 – 13:15 zostanie wyłączony z ruchu przystanek Os. Bukowe 01. Prosimy o kierowanie się na przystanek Lelewela 01; - w godzinach 12:30 – 14:15 pętla autobusowa przy ul. Gnieźnieńskiej zostanie zamknięta. W tym czasie autobusy linii nr 16 będą odjeżdżały z przystanku Paderewskiego/Atrium; - w godzinach 11:00 – 16:00 nastąpią utrudnienia w ruchu komunikacji miejskiej.  

Pełna treść wiadomości na: 5850 at koszalin.pl
koszalin.pl, Źródło artykułu: koszalin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat koszaliński - powiat w północno - wschodniej części  województwa zachodniopomorskiego z siedzibą w Koszalinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Koszalin, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów i Świeszyno zajmując powierzchnię 1669 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią przede wszystkim piaszczyste plaże Bałtyku, a ponadto rzeki (Czerwona, Strzeżenica) oraz liczne rezerwaty przyrody (Rezerwat Jezioro Piekiełko, Rezerwat Jodły Karnieszewickie, Rezerwat Wierzchomińskie Bagno, Rezerwat Sieciemińskie Rosiczki, Rezerwat Jezioro Lubiatowskie, Rezerwat Parnowo, Rezerwat na Rzece Grabowej, Rezerwat Warnie Bagno, Rezerwat Łazy, Rezerwat Buczyna, Rezerwat Jezioro Szare i Rezerwat Wieleń). Do atrakcji turystycznych zaliczają się: wioski tematyczne (Wioska Zdrowego Życia w Dąbrowie, Wioska Końca Świta w Iwięcinie oraz Wioska Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim), piesze i rowerowe szlaki turystyczne, szlaki kajakowe oraz szlaki konne. Na terenie powiatu występują również liczne zabytki architektoczniczne - kościoły oraz zespoły pałacowe i dworki np.: w Parsowie z XVII wieku, w Nosowie z XIX wieku czy w Strzekęcinie z przełomu XIX i XX wieku.    .

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce.

  Przez powiat przebiega trzy drogi krajowe nr: 6, 11 i 25.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola